Antalya Şehir içi Ofis Taşıma Hizmeti

Antalya’da şehir içi evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, aynı zamanda Antalya sınırları içerisinde ofisten ofise taşımacılık hizmeti de vermektedir.

Evden eve taşımacılık hizmetinde sağladığı kalite standardını ofis taşımacılığında da yerine getiren firmamız,

uygun fiyatlı taşımacılık hizmetinin yanı sıra müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını da benimsemiştir.

Kurumsal firmaların ofislerini farklı bir noktaya nakletmek için belirli zamanlarda yaptığı programlara tam anlamıyla uyan firmamız, profesyonel yaklaşımı ile bir çok kurumsal firma tarafından da tercih edilmektedir.

Taşınacak malzemelerin ve eşyaların cinsine göre oluşturulan fizibilite raporuna uyarak çağdaş taşımacılık hizmetini problemsiz ve kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir.

Firmanıza herhangi bir iş kaybı yaratmayacak şekilde problemleri en aza indirerek, sigortalı bir şekilde taşımacılık hizmeti tamamlanmaktadır.

Ofis Taşımacılığı

Demonte edilmesi gereken mobilyalar uygun şekilde sökülerek tekrar kurulması gereken alana personelimiz tarafından kurulmaktadır.

Özel kıyafetleri ve özel ekipmanları ile hem görüntü hem de hizmet bakımından firmamızı tercih etmek için onlarca sebebiniz olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Nakliyat Sırasında Kullandığımız Ambalajlama Malzemeleriniz Nelerdir ?

Evden eve nakliyat esnasında firmamız; battaniye, fıçı, streç , bantlama, kolileme gibi nakliyat ambalajlaması yapmaktayız.

Antalya evden eve nakliyat hizmetimizde firmamızı diğer firmalardan ayırt edilebilecek en büyük özellik,

firmamızın Antalya sınırları içerisinde kurumsal olarak müşteri odaklı çalışan tek firma olmasıdır.

En ekonomik fiyatlar ile Antalya ve ilçelerinde evden taşımacılık hizmeti alabilmek için firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

Yüksek kaliteli hijyenik ve koruyucu ambalajlar kullanan firmamız, her taşımacılık için ayrı bir ambalaj kullanmaktadır.

Konusunda deneyimli olan personelimiz evinizdeki tüm eşyaları zarar gelmeyecek şekilde özel paketleme sistemleri kullanarak hazırlamaktadır.

Mobilya ve Beyaz eşyaların ambalajlanmasında özel teknikler kullanan firmamız, demonte edilecek olan eşyaları özenle demonte edip taşımaya hazır hale getirmektedir.

 

Call Now ButtonHemen Nakliye Teklifi Al
Antalya Nakliye