Antalya Şehir içi Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Antalya Şehir içi nakliye hizmeti verirken bir çok firmanın yaşadığı en büyük problem bina da asansör olmayışı ve mecburen asansör yerine merdivenlerin kullanılma zorunluluğudur.

Aynı zaman da bina da asansör olmasına rağmen apartmanın / sitenin kuralları gereği asansörlerde eşya taşınamama problemleri sıklıkla karşılaşılan problemlerden bir diğeridir.

Firmamız, rakiplerine kıyasla bu konuda çözüm getirmeyi başarmıştır.

Antalya şehir içi nakliyat hizmetlerinde asansörlü taşımacılık hizmetini veren ender firmalardanız.

Bina dışına kurulan asansörlü transfer sistemi sayesinde binanızda asansör problemi olsa bile hızlı ve güvenli bir şekilde tüm eşyalarınızı evinize çıkartabiliyoruz.

Asansörlü nakliyat hizmetinin problemsiz tamamlanması için ihtiyaç olan tek şey, bina dışında aracımızın durabileceği bir alanın bulunması

ve trafiği engelleyecek bir durum oluşturmaması.

Eşyalarınız güvenli ambalajlama tekniği kullanılarak sarılmakta ve olası kazalara karşı tüm önlemi alınmaktadır.

Taşınma öncesi hazırlanan eşyalarınız asansörlü transfer sistemi ile sadece birkaç dakika içerisinde dairenize çıkartılabileceğinden, nakliye hizmeti hem daha kısa süre de hem de daha hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Araç Çeşitliliğine Önem Veriyoruz

20 metre karelik bir ofisten 500 metre karelik dairelere kadar bugüne kadar birçok büyüklükte nakliye işleri yapan Antalya Şehir İçi Nakliye, rakiplerinden farkını eşsiz araç filosuyla açıyor.

Kamyon, kamyonet, … Bol araç seçeneği ve çalışanımızla sizlere uçsuz bucaksız seçenek sunmayı;

imkansız dediğiniz eşyayı taşımayı tüketicilere bir borç biliriz. İş yerinizdeki büyük çalışma masası veya makineler bizler için hiçbir zaman problem teşkil etmemiştir.

Minik yavru kedinizin nakliyesinden dev fabrika donanımlarına kadar taşıyamayacağımız; altından kalmayacağımız bir yok yok!

Kadromuzda bulunan marangoz ve teknisyenler, iş yerinizi olduğu gibi yerinden sökmeyi, dilediğiniz noktaya götürmeyi,

tekrar kurulumunu yeni iş yerinizde konuşlandırmayı vaat ediyor.

Taşınacak ekipmana göre sizin yanınıza taşıma öncesinde gelip analizler yapacak olan –ve bunu ücret talep etmeden yerine getiren eskperlerimiz,

taşıma hizmetimiz için kaç kişiye ihtiyacımız

olacağına karar vereceği gibi kaç tane ve hangi araçların kullanacağını da belirlemekte.

Taşınacak varlığın girdiği sınıfa göre özel bir ekip kurulacak ve taşınacak eşyalara uygun özel planlanan araçlar ile nakliyeniz sağlıklı bir şekilde gerçekleşecek

Call Now ButtonHemen Nakliye Teklifi Al
Antalya Nakliye